Dostawa

Witam, pisze w takiej nietypowej sprawie. Wyjechalem do Niemiec i pracuje wiec nie bardzo mam czas odebrac kuriera. Czy jest możliwość zamowienia huel gdzieś do pensjonatu w Niemcach? Nie znam też jezyka wiec, nie mam jak poprosić sąsiadów, aby odebrali mi paczkę, może ktoś ma jakiś pomysł, albo inną alternatywę?

Cześć!

Bardzo Ci dziękuję za dobre pytanie!

Nasze produkty są dostarczane w Niemczech poprzez DHL, a ta firma jest w posiadaniu paczkomatów, lub tak zwanych “packstations”. Adres najbliższego paczkomatu można znaleźć używając następującej strony: DHL Finder | DHL

Gdy już znajdziesz ów adres, możesz zamówić nasze produkty bezpośrednio do najbliższego paczkomatu. Proces wygląda następująco:

  1. Najpierw trzeba się zarejestrować na stronie DHL, gdzie otrzymasz swój osobisty numer przesyłek (postnummer). Na tej samej stronie trzeba również aktywować usługę paczkomatu, gdzie oczekiwanie na zaakceptowanie wynosi od 3-5 dni roboczych.
  2. Następnie należy zainstalować aplikację DHL, aby aktywować swoje urządzenie.

Gdy zostaną wykonane te kroki, możesz wtedy zamówić Huel przez niemiecki wariant naszej strony. Wariant strony można zmienić w prawym górnym rogu na komputerze, lub poprzez zakładkę “menu” w lewym górnym rogu na telefonie :slightly_smiling_face:

Ważnym krokiem jest upewnienie się, że Twój osobisty numer przesyłki (postnummer) jest wpisany w rubryce “Firma/Postnummer”, a numer paczkomatu w rubrykę “Straße + Hausnummer”. Jeśli ten krok nie zostanie wykonany, paczka niestety zostanie wysłana z powrotem do naszego magazynu.

W razie jakichkolwiek pytań, proszę pisać śmiało, a spróbuję Ci pomóc jak tylko będzie to możliwe!

1 Like

Super, czyli w Niemczech da się dostarczać do paczkomatów, a w Polsce się nie mieści :stuck_out_tongue:

Choć paczkomaty InPost nie są w tym momencie opcją dostawy, to od niedawna oferujemy przekierowanie Huela do automatów DPD. Opcja ta jest możliwa dzięki aplikacji DPD Mobile; więcej informacji znajdziesz na DPD Mobile - DPD Polska :slightly_smiling_face: