Polscy Hueligani, łączcie się!

Hej. Wszystko już załatwione i brakujące rzeczy jada do mnie :slight_smile:

1 Like

Czy Huel w ostatnim czasie zmieniał coś z substancją słodzącą? Był jakiś newsletter o tym, ale nie wiedziałem czy to było wprowadzone od razu, czy będzie za jakiś czas - zamówiłem kolejną dostawę huela (mimo niemiłych pierwszych doświadczeń ze smakiem) i jest duuużo lepiej! Smak bananowy mi bardzo posmakował, jest dużo bardziej naturalny niż od Ykonkurencji. Wziąłem też Hot & Savoury - bardzo smaczne, jedna 400kcal (chyba) porcja mega bardzo zapycha, tylko cenowo… Liczyłbym na jakieś promocje :joy::see_no_evil:

Hej Mateuszu!

Cieszę się, że powróciłeś do nas! :relaxed:

Sprawa wygląda tak: nasze Huel Powder wciąż zawierają sukralozę; od grudnia natomiast mamy nową, ulepszoną formułę Huel 3.0, która zawiera w 100% naturalne dodatki smakowe. Wprowadzając lecytynę słonecznikową oraz tapiokę, udało nam się wygładzić konsystencję Huel, co również może wpływać na odbieranie przez Ciebie smaku.

Nasz Huel Black Edition jest natomiast słodzony stewią oraz cukrem kokosowym. Obie wersje znajdziesz także w opcji Bez Smaku i Słodzika.

Cześć

Ciekawy jestem, ilu z was pozostało z rozwiązania “ciepły” Huel :slight_smile:
i który ze smaków do was trafił?

Może ktoś ma już w swoim koszyku Meksykańskie Chili oraz Pojemnik wielokrotnego użytku na Huel Hot & Savoury?

Przyznam że rozwiązanie jest ciekawe.

Pozostawiam poglądowo.

Cześć!

Cieszymy się, że skusiłeś się na nasz Huel H&S! Mamy nadzieję, że niedługo uda nam się powiększyć wybór smaków :grinning:

Wszystkich zainteresowanych H&S zapraszamy do naszego artykułu: Huel Hot & Savoury, czyli słony Huel na ciepło! i do zadawania pytań!

Cześć!

Dziś przyszło moje pierwsze zamówienie od HUEL :slight_smile: - takie pytanie czysto technicznie, czy HUEL rozważa może dostawy do paczkomatu? Miałem lekki rozjazd z kurierem dziś jak to z kurierami bywa i stąd pytanie :smile:

Paczkomaty byłyby super skoro już jest wysyłka z Polski, ale widzę z tym pewne problemy. Duże paczki nie zmieszczą się do paczkomatu, a do małych wchodzą zdaje się max 4 worki. Więc większe zamówienia musiałyby być albo rozbijane na mniejsze paczki, albo byłoby, że tylko zamówienia do takiej i takiej wielkości wysyłane są do paczkomatu.

Poza tym DPD ma sporo punktów odbioru w chyba wszystkich miastach, a nawet niektórych małych miejscowościach, do których można paczki przekierować i tam odebrać.

Hej! :grinning:

Aktualnie nie oferujemy dostaw do paczkomatów, głównie ze względów gabarytowych, choć wciąż mamy je na uwadze! W tym momencie możesz jednak skorzystać z przekierowania swojej przesyłki do punktu odbioru DPD za pomocą aplikacji Moja Paczka: https://mojapaczka.dpd.com.pl/login.

Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy w przekierowaniu przesyłki, daj nam znać na info@huel.com :wink:

Największy możliwy rozmiar w Inpost 41x38x64
Do takiego kartonu da się upchać masę rzeczy.
Musiał by on mieć wysoką gramaturę, ale jest to wykonalne.

Cześć Hueligani, to moje kolejne już zamówienie Huel i chciałem zapytać jaki produkt wybieracie z obecnej oferty? Czytałem powyżej, że Huel 3.0 powinien nie mieć sukralozy w składzie, ale przeglądając składniki widzę, że ją zawiera. Czy może ta zmiana składu ma dopiero wejść w życie w grudniu tego roku?

Sam skłaniam się do zamówienia Huel Black, kawowo karmelowy smak brzmi jak coś, co bardzo dobrze wejdzie na śniadanie czy lunch :slight_smile:

Pozdrowienia z Holandii!

Witam wszystkich!
Dopiero zaczynam przygodę z forum i trochę się gubię :wink:

Cześć Przemku!

Wybacz nam spóźnioną odpowiedź!

Wszystkie smakowego Huel Powder 3.0. zawierają sukralozę, natomiast nie znajdziesz jej w Huel Powder Bez Smaku i Słodzika oraz w Black Edition - wersja ta jest słodzona stewią oraz cukrem kokosowym :grinning:

Niby jak na tej stronie zamówień wpisać kod rabatowy na 50zł? Mozna wpisać tylko jakieś imie i nazwisko kogoś albo email, a gdzie wpisać kod jaki mi ktoś wysłał?

Kod rabatowy należy wpisać w wyznaczonym miejscu w podsumowaniu zamówienia, już po przejściu do bezpiecznej płatności :slightly_smiling_face:

Jak tam smakuje Meksykańskie Chili ? Zielone Curry mi nie przypasowało ponieważ jest dla mnie za ostre ;/ Wersja pomidorowa jest już całkiem spoko :slight_smile: Ten czarny kubek do gorącej wersji dorzucany jest do każdego zamówienia ? Ja nie dostałem :slight_smile:

Meksykański jest taki pieprzny, czuć tą ostrość.
Kubek po „premierze” jest dostępny tylko przy pierwszym zamówieniu ciepłych posiłków. Dodatkowego można go nabyć za 30 zł.

Porywający nie jest, ale faktycznie się przydaje w kwestii podawania zawsze takich samych porcji. W niektórych momentach używając różnych naczyń miałem za gesty, albo za rzadki posiłek.

Pojemnik, tzw. Huel Pot, dodajemy do min. 3 opakowań H&S. Jeśli kupiłeś pojedyncze smaki, dodając je z listy produktów dostępnej po przejściu do koszyka, to wówczas pojemnik nie był częścią promocji.
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, napisz do nas na info@huel.com :wink:

Z innej beczki :slight_smile: Jak co miesiąc zamówiłem Huela, wyskoczyła strona do płatności, u mnie przy płatności blik wyskoczył jakiś błąd, no i wyszło na to że chyba z automatu zamówienie jest przyjęte, ale stoi w miejscu bo nie opłacone , a ja nie mam możliwości podjęcia kolejnej próby aby je opłacić. Jest na to jakiś sposób?

Hej! Niestety, Twoje zamówienie nie będzie mogło zostać sfinalizowane, więc będziemy musieli poprosić Cię o złożenie nowego zamówienia.