Polscy Hueligani, łączcie się!

Hej! Niestety, Twoje zamówienie nie będzie mogło zostać sfinalizowane, więc będziemy musieli poprosić Cię o złożenie nowego zamówienia.

Cześć!

@OlaOfficialHuel

Taka mała sugestia odnośnie kodów zniżkowych na huela za polecenie. Te 3 miesiące ważności to krótko, zwłaszcza jeśli za jednym razem wpadną ze 2/3 polecenia - zazwyczaj niestety przepadają, bo mi jedna paczka starcza na 2 miesiące :smiley: Nie myśleliście, żeby wydłużyć ten czas np. do pół roku / roku? Albo sumować rabaty za polecenie? :slight_smile:

Bardzo dobra sugestia, 3 miesiące to zdecydowanie za mało. Co do sumowania rabatów, to regulamin programu poleceń jakby to nawet sugeruje…

Nagrody mogą się kumulować (…)

Hej!

Dzięki za sugestię odnośnie długości ważności kodu! Przekażę ją dalej do zespołu.

Sumowania rabatów nie będziemy jednak w stanie Wam zaoferować, gdyż z racji tego, że kody za polecenia można zdobyć dość łatwo, mogłoby dochodzić do sytuacji, gdzie musielibyśmy masowo realizować darmowe zamówienia. Te niestety nie byłyby dla nas opłacalne :wink:

Rozumiem, to fajnie byłoby wydłużyć ważność tych kodów chociaż do pół roku - inaczej niestety często przepadają :confused:

Witajcie Hueligani!

Strasznie dawno mnie tu nie było i widzę “zmiany, zmiany, zmiany” :slight_smile:
Witaj @OlaOfficialHuel, to jakieś przekazanie sztafety od @MartaOfficialHuel, czy tylko chwilowa zmiana? Tak, czy inaczej, witaj.

Sprawa, z którą przychodzę wygląda następująco: moja wredna waga zaczyna się buntować, gdy na niej staję i krzyczy, że robię jej krzywdę swoim ciężarem. :smiley:
W związku z tym, czas na powrót do Huela! Ale, albo grubo, albo wcale, czyli jedziemy Huel 100% przez miesiąc!

@OlaOfficialHuel, @MartaOfficialHuel : czy przy zakupie większej ilości Huel Powder jest szansa na jakiś dodatkowy rabat? Pomijam automatyczną zniżkę naliczaną przez system, przy dodawaniu do koszyka. Jednak 600pln wydane jednorazowo boli bardzo… :frowning:
Dodatkowo, czy można do takiego zamówienia doliczyć referral code od znajomego (ktoś coś)? Zawsze to 50pln mniej.

Thank you from the mountain za odpowiedź. :wink:
K.

Cześć @kriss!

Marta aktualnie zajmuje się innymi Huelowymi obowiązkami, więc zaszczyt odpowiadania naszym forumowym Hueliganom przypadł mnie! :grinning:

Myślę, że uda nam się poradzić sobie z krzyczącą wagą! Pewnie przeglądałeś już nasz poradnik po redukcji Huel Guide to Fat Loss – Huel | Poland? Dodatkowo, zapraszam Cię także do naszego artykułu: Odchudzanie z Huel.

Obawiam się, że nie jesteśmy w stanie zaoferować Ci większego rabatu, niż ten w ramach subskrypcji (10%) oraz większego zamówienia, naliczanego automatycznie. Rabat za polecenie od znajomego możesz oczywiście wykorzystać przy automatycznych zniżkach za subskrypcję i większe zamówienie, jednak jeśli jesteś powracającym klientem, niestety nie będziesz mógł zostać ponownie polecony. Jeśli zależy Ci jednak na rabacie 50 zł, napisz do nas na info@huel.com, a postaramy się pomóc :wink:

1 Like

Hej :slight_smile:

Zamawialiście może któryś z trzech nowych smaków Huela w wersji hot ? Jak ogólnie wrażenia , smak itp ? Ja swoją wersję zielone curry męczę od sierpnia :smiley: Ale wiadomo różne są gusta i nie oznacza to że coś jest złe :slight_smile:

Jakaś aktualizacja w temacie paczkomatów? Są plany, nie ma planów?

@OlaOfficialHuel napisałem PW w sprawie nowego kodu polecającego- rzucisz okiem?

K.

1 Like

Niestety nie mamy żadnych nowych wieści w sprawie paczkomatów :pensive:

Ja mam pytanie odnośnie zamówień do firmy.

W formularzu jest nazwa firmy ale niema pola na NIP.

W jaki sposób zlecić takie zamówienie?

Cześć!

Jeśli chciałbyś otrzymać od nas fakturę, po złożeniu zamówienia napisz do nas na info@huel.com z pełnymi danymi, które miałyby się na niej znaleźć :slightly_smiling_face:

[AKTUALIZACJA W SPRAWIE FAKTUR: Gotową fakturę można ściągnąć z konta Huel po około 24 godzinach od realizacji zamówienia. Faktur nie możemy w żaden sposób edytować, więc przy składaniu zamówienia prosimy o upewnienie się, że wszelkie niezbędne dane (takie jak NIP) zostały podane w adresie rozliczeniowym].

1 Like

@OlaOfficialHuel Nie wiem, czy Twój facet lub kobieta mówi Ci, że jesteś wspaniała. Jesteś wspaniała!
Dziękuję za kod. :kissing_heart:

Dziś start projektu 100% Huel.

Przyjechały 4 opakowania berry, czyli 4x17=68 posiłków. Plan jest taki: 2 dni po 2 posiłki, potem 20 dni x3 i na koniec znów 2x2.

Wzrost: 184cm.
Waga startowa: 104kg. :hushed:
Obwód pasa: 104 cm. :hushed::hushed:

Zobaczymy, co z tego wyjdzie… :thinking:

Pozdr,
K.

Hej!

Cieszę się, że udało mi się pomóc :wink:

Trzymam kciuki za udane Huelowanie!

Mam pytanie, czy lecytyna słonecznikowa występująca w składzie jako emulgator jest w takiej ilości, że można spokojnie traktować ją jako uzupełnienie diety w ten składnik? Czy są to raczej śladowe ilości mające spełnić tylko funkcję “techniczną”?

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź,

Pozdrawiam

Cześć skończyłem pić smak czekoladowy teraz została mi wanilia i zastanawiam się nad przyszłym zamówieniem. Smak czekoladowy średnio mi podszedł bardziej smakuję jak jakaś tania czekolada za 1,15 xD za to wanilia bardziej mi pasuję. Na pewno zamówię ponownie wanilię, ale zastanawiam się co wybrać banan czy może słony karmel?

Niestety gusta i guściki.
Trzy lata temu, gdy nie było jeszcze tak bogatej lini smakowej. Mieszaliśmy po prostu wanilię z czekoladą :slight_smile:

To było proste, ale przełomowe.
W kwestii innych smaków ciężko się wypowiadać. Są fani lini białej, są i Ci od lini czarnej gdzie smak jest bardziej stonowany.

Brakuje zdecydowanie saszetek jednorazowych z których można by przygotować jeden posiłek na próbę. Znam ludzi gdzie torba za 100 zł była wyrzucana, gdyż eksperymentalny smak zupełnie nie podszedł do gustu.

Uważam, że pudełko z tymi małymi saszetkami dopełniającymi wanilię nie oddawało do końca konkretnego smaku.

Jedna mała saszetka wykorzystana do zbyt rozwodnionego szejka lub zbyt gęstego (skondensowanego) mogła dawać zupełnie inne doznania smakowe i nie dało się już tego powtórzyć :slight_smile:

Staraj się korzystać z zasobów znajomych. Osobiście w pracy zawsze się częstujemy “wynalazkiem” tak aby każdy mógł sprawdzić czy to jest dla niego.

Cześć,

Co tu tak cicho? :wink:

Czy znowu są opóźnienia w dostawach? W mailu zapewnienie, że zamówienia do 16 będą realizowanie na drugi dzień roboczy… I co? I nic z tego :stuck_out_tongue:

Edit. Ok, moja skrzynka pocztowa zrobiła mnie w balona i nie pokazała maila z informacją :frowning: Zwracam honor. :slight_smile:

A z dobrych rzeczy - czekam na 5 worków i wracam na miesiąc (przynajmniej) na 100% Huel. Zobaczymy, ile pokaże waga? :thinking:

Trzymajcie się ciepło i za ręce!

Pozdr,
K.