Dostawa lub zakupy w Polsce

Siema Hueligani!
Czy wiadomo komuś o innej formie zakupu niż zamówienie na stronie i dostawa przez UPS? Już nie pierwszy raz mam złe doświadczenia z tą firmą i po prostu nie mogę odebrać paczki. Czy może istnieje jakiś sklep stacjonarny na terenie Polski gdzie można by kupić Huela czy to osobiście czy wysyłkowo ale nie za pośrednictwem kuriera?
Pozdrawiam,
Mateusz

Cześć, czołem!

Jedynym oficjalnym kanałem dystrybucji Huel w Polsce jest nasza oficjalna strona, pl.huel.com. Działamy tylko online, na chwilę obecną nie ma możliwości zakupu Huel stacjonarnie.

Powiedz proszę jaki problem występuje z paczkami doręczanymi przez UPS? Czy wysyłka bezpośrednio do wybranego punktu odbioru paczek lub na adres Twojego miejsca pracy ułatwiłaby Ci życie? :blush:

Hej!

Firmy kurierskie z reguły są dość mało elastyczne, a przez dziwny zbieg okoliczności tym razem było nawet gorzej. W skrócie: w dniu doreczenia kurier mnie nie zastał, i tego samego dnia popołudniu paczka była już nadana z powrotem do Niemiec. Ale to nic, skontaktowałem się z Tobiasem z supportu, w drodze wyjątku zaoferował wysyłkę do AccessPointu i o to też go poprosiłem. Teraz czekam na paczkę.

Odbiór w miejscu pracy na razie nie wchodzi w grę, jestem tu jeszcze świeżakiem, ale myślę że następne zamówienie będzie już do miejsca pracy i nie powinno być problemu.

Pozdrawiam!
Mateusz