UPS problem

Dlaczego huel nie wysyła numeru przesyłki ups? Nie moge sobie nawet podejrzeć gdzie ona się znajduje. To jest naprawde kiepskie po za tym od rana do późnego popołudnia jestem w pracy więc tym bardziej bym chciał ją np przekierować do sklepu spożywczego obok. Paczka została wysłana 8 grudnia dzisiaj mamy 13 i dalej nawet nie wiem czy została wysłana i gdzie jest itd. W ogóle jeszcze gorsze jest to że wysyłam zapytanie na mail i nie dostaje nawet odpowiedzi. Pod tym względem Huel kuleje jak pies bez dwóch nóg

Ja mam z tym numerem UPS zawsze absurdalny problem, bo też go nie widzę na komputerze stacjonarnym (urwana wiadomość), a na komórce już tak. Używam gmaila.
W końcu i gmaila na komputerze stacjonarnym zmusiłam do wyświetlenia numeru poprzez opcję “pokaż oryginał”, ale w tym trybie ciężko się szuka (widać kodowanie strony i całość jest słabo czytelna), więc szukam po słowie kluczowym “ups”.
Czy to może rozwiązuje Twój problem?

Już nie wysyłają UPS-em tylko DHL-em, który powiadamia jak im się zachce - sprawdź ostatnie posty w tym wątku: Polscy Hueligani, łączcie się!
A czemu Huel nie raczy już w ogóle informować o wysyłce jak robił to wcześnie, to nie mam pojęcia. 8 grudnia na pewno nic nie wysłali, bo to niedziela. Ja zamawiałem w nocy z niedzieli na poniedziałek (9 grudnia) i część zamówienia została wysłana w środę, a reszta nie wiem kiedy.

@Aislin no właśnie o to chodzi, że już w ogóle nie wysyłają informacji o wysyłce zamówienia, a DHL leci w kulki.

@ssling

A, to sorry, w temacie było “UPS problem”, więc myślałam, że to nadal wysyłka UPSem.