Polscy Hueligani, łączcie się!

Potwierdzam to co napisał @Polopiryn. Złożyłem dwa zamówienia w zeszłą niedzielę, przez cały tydzień kompletna cisza zarówno ze strony Huela jak i dostawcy, więc byłem przekonany, że nic nawet nie wysłali przez braki na magazynie czy coś. Wtem wczoraj koło południa dostaję maila od DHL z informacją, że… kurier jedzie do mnie z paczką. Próbowałem ustawić punkt odbioru, ale najwyraźniej za późno, bo kurier był pod drzwiami jakieś 1,5h od otrzymania maila, co więcej paczkę zostawił pod domem jako odebraną (to tyle z ewentualnego odmówienia odbioru). Jakby tego jeszcze było mało otrzymałem połowę jednego z dwóch zamówień!!! Gdzie jest druga połowa i całe kolejne zamówienie kij wie, bo przecież numerów przewozowych nie dostałem.

To jest jakiś jeden wielki cyrk zarówno ze strony Huela za nie wysyłanie powiadomień o wysyłce, DHL-a za wysyłanie powiadomień jak kurier stoi pod bramą i pana kuriera za zostawianie paczek mimo że nikogo nie zastał w domu.

@MartaOfficialHuel czy jest szansa żeby w weekend poznać numer przesyłki żebym za wczasu zdążył sobie przekierować zamiast znowu znaleźć przemoczony karton pod domem?