Polscy Hueligani, łączcie się!

Cześć i czołem Hueligani!

Chwilę mnie tu nie było, ale widzę, że mimo mojej nieobecności rozmowa toczy się dalej i chętnie wymieniacie się między sobą poradami, wrażeniami i doświadczeniami nt. Huel. Aż miło obserwować jak nasza Hueligańska społeczność rośnie w siłę. Tak trzymać! :facepunch:

Skoro już mowa o nowych członkach i członkiniach Hueligańskiej kliki… nasza forumowa załoga powiększa się o kolejną zawodową Hueligankę. Z wielką przyjemnością przedstawiam Wam nową opiekunkę polskiej części forum, Aleksandrę, zwaną także po prostu Olą. Proszę Was o ciepłe przyjęcie @OlaOfficialHuel, która od dziś będzie wpadać pod wszelkie polskie wątki i z radością (serio!) odpowiadać na wszelkie nurtujące pytania :partying_face: Ręka w górę, kto miał już okazję wymienić z Olą kilka emaili :raised_hand:

Wraz z Olą postaramy się jeszcze bardziej rozkręcić polską sekcję Huelowego forum. Oprócz wdawania się w ciekawe konwersacje z Wami pod tym głównym wątkiem będziemy próbować także zapraszać Was na rozmowy dedykowane poszczególnym, wyjątkowo popularnym tematom w nowo zakładanych wątkach - będą to np.:

  • utrata/przyrost wagi z Huel,
  • który produkt Huel będzie dla mnie najlepszy,
  • porównania Huel do innych podobnych produktów konkurencji,
  • i wszystko inne co Was tylko zainteresuje. Pamiętajcie, że Wy również możecie tworzyć nowe wątki na forum Huel. Oznaczajcie tylko w nich proszę @MartaOfficialHuel lub @OlaOfficialHuel, tak aby nic nie umknęło naszej uwadze!

Jak to się mawia - watch this space, czyli… oglądajcie tą przestrzeń. Tutaj całkiem dosłownie!

3 Likes