Payment declined - odrzucenie płatności

Cześć Wam,

Czy mieliście ostatnio problemy z płatnością? Właśnie zdecydowałam się zamówić swój pierwszy pakiet, ale i płatność PayPalem, i kartą Visa jest odrzucana - tj. płatność jest nawet przeze mnie potwierdzana w aplikacji bankowej, wszystko idzie ok, ale po powrocie do kasy strona przeładowuj się i rzuca tylko “Card Decline error”. A do tego adres rozliczeniowy ciągle jest w kasie zmieniany na adres dostawy - nie wiem w czym problem, zwłaszcza że karta jest aktywna i nigdzie indziej nie mam z nią problemu. Może by tak rozważyć płatność blikiem w Polsce?

Cześć,

Przykro nam z powodu Twoich problemów z płatnością!

W tym wypadku polecamy sprawdzić ustawienia 3D-Secure swojego konta bankowego. Ta opcja będzie widniała w Twojej bankowości online. Ewentualnie można też skontaktować się bezpośrednio z bankiem z prośbą o zmianę tych ustawień.

Płatność Blikiem jest możliwa przy zamówieniach jednorazowych, po wybraniu opcji Przelewy24. Opcja ta nie jest dostępna dla zamówień z subskrypcją.

Mimo tego, że adres rozliczeniowy przenosi się automatycznie, jako wysyłkowy, to powinna być możliwość edytowania adresu wysyłkowego przed złożeniem zamówienia.

Jeżeli będziesz mieć jeszcze jakieś trudności związane ze złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt mailowy na adres info@huel.com.

Dzięki :slightly_smiling_face: