Polscy Hueligani, łączcie się!

Hejka! :grin:
Pierwszy raz kupiłam Huela rok temu i fajnie mi służył w pracy, kiedy nie było czasu żeby kupić coś do jedzenia lub zabrać obiad z domu (bo nie ugotowałam z lenistwa :see_no_evil:). Kilka dni temu przyszedł do mnie nowy Huel Black i ohh, będzie testowane! :star_struck: Pora się trochę po odchudzać po tylu miesiącach siedzenia w domu i pokładam w Huelu duże nadzieje :yum:

1 Like

Zaproponowałem ostatnio na kanale Twitter, aby rozpoczęto prace nad pojemnikiem do transportowania Huela w podróży, czy drodze do pracy. Wożenie foliopaku nie jest komfortowe i przydało by się opakowanie z bardziej stabilną formą I zamknięciem.

Oczywiście w formie dodatkowego akcesorium.

Co o tym sądzicie?

Hejka @Freya! Cieszę się, że moje jakże intymne wyznanie zachęciło Cię do podobnej wypowiedzi :grin: Jako osoba również gotująca swoje posiłki wiem, ile motywacji i samozaparcia trzeba, żeby sobie takie cudo ogarnąć na absolutnie każdy dzień roboczy. Każdemu czasem zbraknie siły czy tak zwanego flow na gotowanie obiadków wieczorami!

@SourceQD dzięki za propozycję, przekażę wyżej! Ja osobiście również chętnie przygarnęłabym taki wynalazek.
Do tej pory radziłam sobie z tym zagadnieniem tak, że zabierałam w podróż akurat tę torbę Huel, która była już prawie na wykończeniu. No ale jeszcze trzeba mieć taką torbę, bo jeśli dopiero co przyjechało do mnie nowe zamówienie z pakami po 1,75 kg Huelka, to faktycznie kombinowanie z przesypywaniem proszku nie jest wybitnie wygodnym rozwiązaniem :cowboy_hat_face:

2 Likes

Dawno mnie tu nie było, miałem przerwę od Huela bo miałem robotę w której miałem jedzenie, ale znowu zmieniam i zamierzam wrócić.

Powiedzcie mi czy słony karmel, masło orzechowe faktycznie powodują, że huel staje się słono-słodki? Czy dalej to jest słodycz do potęgi n-tej. Bo strasznie mnie męczyło w huelu, że wszystko było słodkie…

Cześć @Polopiryn -ku! Kopę lat :slight_smile:

Słony karmel to mój osobisty hit, no i ogólnie wielki faworyt w naszej głównej kwaterze :slight_smile: Mieszam go z proszkiem o smaku waniliowym i o ile ciągle daje mi to słodki koktajl, o tyle wyraźna słoność tego karmelu świetnie to przełamuje.

Ja sama lubię różnorodność, raczej bym długo nie pojechała na samej Wanilii (wraz z Bananem mój Powderowy ulubieniec) i muszę przyznać, że ze wszystkich dosmaczaczy jakie posiadam, to właśnie Słony karmel schodzi mi najlepiej. Na kolejnych miejscach Pierniczki (zaskakująco dają radę też w ciepłe dni), Owoce jagodowe i Banan. Wiśnia z czekoladą NAPRAWDĘ smakuje jak alkoholowe czekoladki - korzystam już od jesieni, ale ciągle nie wiem czy ten efekt kocham czy nienawidzę :crazy_face:

Moim osobistym zdaniem dosmaczacz Masło orzechowe niczego nie urywa, jak dla mnie to jeden z mniej udanych boosterów. Po prostu jakoś tak słabo czuć ten orzech, jest to bardzo delikatny efekt a ja jednak oczekuję mocnego $#^&*ęcia. Ale to tylko ja :slight_smile:

Najlepiej byłoby gdybyś spróbował małych testerów z tego zestawu i wyrobił swoje własne zdanie na ten temat: https://pl.huel.com/products/huel-natural-flavour-boost-10-taster-pack. Napisz koniecznie do naszej obsługi klienta (info@huel.com), myślę, że dobrze doradzą Ci w jaki sposób najlepiej otrzymać taki zestawik :smiling_face_with_three_hearts:

To nie możesz sobie przesypać do jakiejś puszki po kawie czy czymkolwiek co Ci pasuje wymiarami? “Zaproponowałem ostatnio na kanale Twitter, aby rozpoczęto prace nad pojemnikiem…” - czytaj: zakupiono zwykłe plastikowe pudła, nadrukowano logo Huela i sprzedawano po 20 euro zamiast 5. No nie przesadzajcie ludzie.

Czołem Hueligani!
Niedawno zamówiłem 3 opakowania - pierwszy kontakt z Huel. Na pierwszy ogień wanilia, jagody i czekoladowo miętowe :slight_smile:
Wcześniej próbowałem konkurencyjne rozwiązanie, ale jestem pewny, że nie jest aż tak bardzo dopracowane i dopieszczone jak Huel, w dodatku mocno słodkie i z mega wysoką zawartością cukru…
Spróbowałem dziś wanilię, słabe wrażenia :frowning: znaczy da się pić, ale nie ma rewelacji… jutro spróbuję jeszcze z mlekiem albo coś dodam - jak nie przejdzie, to zostawię do huelowych pancakeów :slightly_smiling_face: Swoją drogą - próbował ktoś takie pancake’i?
Jedna porcja Huel (2 miarki) jest mega mega bardzo syta - bardziej, niż wspomnianej konkurencji, przy tej samej ilości kalorii :slight_smile:
Zawiodłem się jednak troszkę na shakerze. Próbowałem wszystko starannie zakręcić, dopiąć itp., jednak podczas mieszania zaczęło kapać wszędzie wokół :frowning: miał ktoś podobny problem?

1 Like

Witajcie Hueligani po przerwie. Niestety, po odstawieniu Huela dopadł mnie efekt jojo i przestałem się lubić z wagą (wredna małpa - mówi, żeby wchodzić pojedyńczo)…

Wczoraj dotarła paczka z Berry - będzie jedzone (pite?) :muscle:

Ale w związku z tym pytanie do @MartaOfficialHuel: czy biały, klasyczny Huel zmienił skład lub kaloryczność? Bo coś mi nie pasuje - napiszę więcej, jak odpowiesz… :slight_smile:

Pozdr,
K.

1 Like

Cześć @Matrad! Dziękujemy za zaufanie i witamy w zacnym gronie Hueliganów :slight_smile:

Rzeczywiście na rynku jest kilka produktów tego typu, nic dziwnego, że wielu z Was chce potestować różne opcje i wybrać coś pod siebie. Konkurekcja z “mega wysoką zawartością cukru” mówisz - chyba wiem o kogo chodzi :wink: Produkt na bazie mleka (więc i tańszy), do tego aż 22 g cukru w posiłku… Rzeczywiście w Huel stawiamy przede wszystkim na wartość odżywczą (co widać chyba nie tylko po samym składzie, makro- i mikroskładnikach, ale i po zatrważającej ilości artykułów nt. żywienia na naszej stronie). Smak jest dla nas też bardzo ważny, ale jednak to już nasz priorytet nr 2.

Skoro o smaku Huel mowa, rzeczywiście Powder bardzo zyskuje na smaku przy dodatku mleka (roślinnego lub krowiego - ja polecam kokosowe lub migdałowe). Spróbuj też przygotować swój Huel trochę wcześniej i pozwolić mu chwilę odstać (najlepiej w lodówce) - zyskuje on wtedy nie tylko na smaku, ale i przede wszystkim na teksturze :slight_smile:

Co do shakera - albo go ciągle źle dokręcasz, albo niestety faktycznie otrzymałeś wadliwy egzemplarz. Napisz koniecznie do naszej obsługi klienta na info@huel.com - pomożemy i ewentualnie podeślemy zastępczy shaker. Od kilku dni wysyłamy już z Polski, doręczamy na następny dzień roboczy :star:

Witaj @kriss! Miło Cię tu znowu widzieć :innocent:

Waga to podły wynalazek - ja osobiście już od dawna nie korzystam z jej usług :stuck_out_tongue: Trzymam kciuki za Twój szybki powrót do formy! Trochę samozaparcia, trochę (więcej) konsekwencji i na pewno się uda.

Jeśli chodzi o skład Huel Powder - tak, wraz z premierą wersji v3.0 wprowadziliśmy kilka zmian (lepsza tekstura i kilka nowych bombowych składników). Podejrzewam, że wcześniej korzystałeś z v2.3?
Dokładną listę zmian znajdziesz tutaj: https://pl.huel.com/pages/huel-powder-v3-0-product-and-price-changes#new.

Waga każdej paczki Huel lekko różni się w zależności od danego smaku (od 1,70 kg do 1,75 kg proszku w opakowaniu). Ale akurat tak było od zawsze :slight_smile:

@MartaOfficialHuel
Dzięki za sugestie :slight_smile: pierwsze kilka porcji wypiłem z wodą, nie były smaczne, ale spróbowałem jagodę z mlekiem (zwykłym krowim) i jest nawet całkiem smakowite :smiley:
Jeszcze inne smaki muszę w ten sposób spróbować i nie poddam się, dopóki nie spróbuję z mlekiem migdałowym lub kokosowym :slight_smile:
A problem z shakerem z tego co zauważyłem występuje tylko przy huelu na wodzie :thinking: może na mleku jest gęstszy i nie ma jak wypłynąć, bo dokładałem ogromnych starań, żeby wszystko było szczelne, a już i tak 3 razy pod rząd na czole i okularach pojawiały mi się krople huela :joy:

Tak się dzieje jak pijesz Huel bokiem bądź jak samą wodę z bidonu Huela wtedy faktycznie przecieka. W innych przypadkach nie zdarzyło mi się mieć problemów :slight_smile:

A przypadkiem nie kapie Ci na czoło i okulary z “korka”?

Pozdr,
K.

No właśnie mam na myśli przecieki przy szejkowaniu (mieszaniu), bo jak piję to jest wszystko git :grin:

O kurczę, serio Panowie? Mi nic nigdy nie przecieka, może dostałam jakąś lepszą wersję shakera po znajomości :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

Pamiętajcie - jeśli korzystanie z shakera jest dla Was uciążliwe, to zgłaszajcie to naszej obsłudze klienta. Inaczej nie dajecie nam szansy na poprawę warunków Waszego Hueliganowego bytu!

Hej, wczoraj przyszła przesyłka więc postanowiłam dołączyć do forum. Rzeczywiście była u mnie na drugi dzień.
A nawiązując do shakera to rzeczywiście przecieka jeśli miesza się z wodą, szczególnie przy pierwszym potrząśnięciu, potem jest lepiej, kiedy mieszanka się zagęszcza.

Hej @Nizalka! Cieszę się, że dołączyłaś do Hueliganów i że paczka pojawiła się u Ciebie tak szybko.

Martwią mnie trochę te Wasze doniesienia o przeciekających i kapiących shakerach! Ogromna większość osób, które kontaktowały się z nami w tej sprawie odkrywała (z naszą drobną pomocą, hehe), że jednak nie do końca poprawnie zakręcała swoje shakery. Może też jest jakaś szansa, że przy dolewaniu ekstra porcji wody (o ile tak robicie, bo ja zawsze :slightly_smiling_face:) trochę płynu ulewa się i wtedy “kapie” podczas ponownego mieszania?

Witajcie, wziąłem Huela na spróbowanie - wszystko fajnie, tylko ten posmak słodzika mnie odrzuca - powinni zmienić substancję słodzącą… Znacie może jakiś sposób żeby zniwelować to? Dzięki :slight_smile:

Mi nic nie przecieka, ale shaker ma prawie rok. Może na jakąś wadliwą partię trafiliście?

@silesius Polecam unsweetened/unflavored (niesłodzony, bezsmakowy) i mieszać 50/50 ze słodzonym albo dodawać własne dodatki smakowe wedle uznania. Choć mi nawet sam wchodzi dobrze mimo mało zachęcającej nazwy - smakuje trochę jak owsianka.

2 Likes

Cześć i czołem @silesius! @ssling udzielił Ci super porady - z tego, co zasłyszałam tu i ówdzie, rzeczywiście wielu naszych Hueliganów wrażliwych na słodziki miesza swoje smakowe Huelki z wersją Bez smaku i słodzika. Jeśli masz taką możliwość, to spróbuj też przygotować swój koktajl wcześniej i dać mu postać kilka godzinek (najlepiej w lodówce, ale może być też bez, o ile nie panuje jakiś wielki upał, co mogłoby sfermentować koktajl). Taki “przegryziony” Huel ma - przynajmniej w mojej opinii - delikatniejszy i mniej słodki smak.

Zachęcam też do spróbowania Huel Black Edition (https://pl.huel.com/products/huel-black-edition), czyli kuzyna Huel Powder słodzonego stewią oraz organicznym cukrem kokosowym. Jest to mniej słodki i intensywny w smaku produkt, może akurat Ci podejdzie :slight_smile: